Wentylator kanałowy TD-250/100 ECOWATT
  • Obserwuj produkt:
  • Producent: Soler&Palau
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
Zastosowanie
Konstrukcja
Silnik elektryczny
Nazwa Bieg Napięcie
nominalne [V]
Obroty
max [obr/min]
Moc max
[W]
Natęż. max
[A]
Wydajn. max
[m3/h]
Ciśnienie
stat. [Pa]
Masa
[kg]
Temp.
min.
[oC]
Temp.
max.
[oC]
TD-160/100 ECOWATT 10V 230 2550 9 0.08 180 100 1.4 -20 60
TD-160/100 ECOWATT 8V 230 2240 7 0.06 160 90 1.4 -20 60
TD-160/100 ECOWATT 6V 230 1720 4 0.04 120 52 1.4 -20 60
TD-160/100 ECOWATT 4V 230 1170 2 0.02 80 22 1.4 -20 60
TD-250/100 ECOWATT 10V 230 2480 19 0.14 280 120 2 -20 60
TD-250/100 ECOWATT 8V 230 2090 13 0.1 230 104 2 -20 60
TD-250/100 ECOWATT 6V 230 1530 7 0.06 180 55 2 -20 60
TD-250/100 ECOWATT 4V 230 1040 4 0.03 110 25 2 -20 60